Kontakta oss

Kontaktinformation till Systemtext, såsom växelnummer, postadress och email samt kontaktuppgifter till vår duktiga personal plus våra öppettider. Hör av dig!

KONTAKTINFORMATION

VÄXEL: +46 (0)770-11 77 00

EMAIL: hello@systemtext.com 

POSTADRESS: Systemtext AB, Box 8079, 200 41 Malmö

VÅRA ÖPPETTIDER

Helgfria vardagar mellan kl. 8.00-12.00 och kl. 12.30-16.00.

Söker du en specifik person eller funktion, fortsätt scrolla neråt. Du kan också komma i kontakt med oss via formuläret nedan. 

Avvikande öppettider

Order

Vid frågor om en pågående order eller om du vill lägga en ny beställning, vänligen kontakta oss på: order@systemtext.com 

Kunder

Frågor om fakturor och kundärenden: kundreskontra@systemtext.com

Leverantörer

Skicka in fakturor samt kontakta oss gällande allmänna frågor: faktura@systemtext.com

KONTAKTA OSS VIA FORMULÄRET

Fyll i formuläret så noggrant som möjligt. När du kontaktar oss via formuläret är vår målsättning att du ska få återkoppling inom 24 timmar på vardagar.

Kontaktformulär

PERSONAL

Jonas Magnusson

Konsult Skyltronden®

+46 (0)31-703 55 31
jonas.magnusson@systemtext.com

Jörgen Tönnes

Konsult Utbildning

+46 (0)8-441 38 81
jorgen.tonnes@systemtext.com

Gustav Friberg

Konsult Utbildning

+46 (0)31-703 55 39
gustav.friberg@systemtext.com 

Helen Nömme

Konsult Butik

+46 (0)31-703 55 38
helen.nomme@systemtext.com

Helena Rosendahl

Business Development Manager

+46 (0)31-703 55 23
helena.rosendahl@systemtext.com

Ann-Marie Koumbis

Business Development Manager

+46 (0)8-441 38 88
ann-marie.koumbis@systemtext.com

Katarina Alexandersson

Innesäljare

+46 (0)40-680 51 07
katarina.alexandersson@systemtext.com

Henrik Moberg

Innesäljare

+46 (0)40-680 51 35
henrik.moberg@systemtext.com

Lise Connolly

Innesäljare

+46 (0)40-680 51 20
lise.connolly@systemtext.com

Ann Linhardt (Föräldraledig)

Teamledare Innesälj

+46 (0)40-680 51 26
ann.linhardt@systemtext.com

Malin Hansson

Digital Marknadsspecialist

+46 (0)40-680 51 13
malin.hansson@systemtext.com

Estelle Salinder

CEO

+46 (0)40-680 51 36
estelle.salinder@systemtext.com

Susanne Lindstrand

Produktionschef

+46 (0)40-680 51 10
susanne.lindstrand@systemtext.com

Lars Laurell

Leverans

Birgitta Blomberg

Produktion

Inga-Lill Hall

Produktion

Matts Gimrup

Produktion

Thomas Larsson

Produktion